Personal Development

Zengin Olmak Seninle Başlıyor

What you’ll learn

  • Eğer her şeyin çok pahalı olduğunu ve daha çok kazanmanız gerektiğini düşünüyorsanız bu kurs tam size göre.
  • Defalarca hesabınıza gelen paranın avuçlarınızdan kayıp gittiğine şahit olduysanız ve nereye gittiğini anlamadıysanız bu kurs tam size göre.
  • Yaşadığınız finansal sorunları düzeltmek istiyor fakat nasıl ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız tüm sorularınıza bu eğitimde cevap bulacaksınız.
  • Sadece para ile olan ilişkilerinizi pozitif yönde değiştirmekle kalmayıp, aynı zamanda hayatınızda bir alanda önemli değişiklikler yapmayı öğreneceksininiz.

Requirements

  • Değişime açık olan ve inanan herkes katılabilir.

Description

1-) Zengiliği hep imkansız olarak gördük ama hiçbir zamanda hayalini kurmaktan vazgeçmedik.

2-) Zenginleri hep kötü olarak tanıdık. Ama fakirlerden de kötülerin çıktığını her zaman göz ardı ettik ya da görmezden geldik.

3-) Her ay sonunda maaşın yetmediğinden dolayı şikayet ettik ama neden böyle olduğunu bir türlü anlamadık hatta düşünmedik bile.

4-) Önümüze daha çok kazanacağımız bir fırsat çıktığında, bu bizi aşar ya da çok para ile nasıl baş ederim diyip fırsatı elimizin tersi ile ittik.

5-) Parayı yeri geldi çok sevdik yeri geldi ondan nefret ettik.

Aynı şeyleri defalarca duyduk, yaşadık ve tecrübe ettik. Ama neden bu şekilde olduğunu anlamadan bilmeden zaman geçirdik. Çoğu zaman kendinize kızdık ve hep şu soruları sorduk durduk.

Neden benimde tatile çıkacak para yok?

Neden istediğim yerde bir evim yok?

Çok istediğim, hayalini kurduğum arabayı ne zaman alabileceğim?

Çocuklarıma iyi bir gelecek sunabilecek miyim?

Zamanınızın çoğunu bu şekilde düşünerek geçiriyorsanız ve kendinizi bu düşüncelerden alamıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu şekilde düşünmeniz ve bunları hayal olarak görmeniz sizin suçunuz değil. Çünkü hepimize paranın kötü olduğu, kazanmanın zor hatta imkansız olduğu, tüm kötülüklerin paradan geldiği gibi parayla alakalı daha bir çok negatif düşünceler öğretildi. Bizde bunlara ister istemez inanmak zorunda kaldık. Bu kursla beraber bu basmakalıp düşünceleri tanıyıp bunlardan kurtulacağız ve zenginliğe doğru ilk adımı atmış olacağız.

Videolardan sonra bulunan alıştırmaları yaparak bu kursla anlatılmak isteneni hem daha iyi kavramış hemde gerçek hayatta uygulamaya geçmiş olacaksınız. Bu sayede değişimi yavaş yavaş görmüş olacaksınız.

Zihnine hükmederek zenginliğe doğru yola çıkmak isteyen herkesi kursuma bekliyorum.

Who this course is for:

  • Finansal durumunu düzeltmek isteyen, kendine inanan ve güvenen herkese açık bir kurstur.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

AdBlocks

Turn off the ad blocker