Personal Development

Temel NLP Eğitimi (Ayrıntılı)

What you’ll learn

  • NLP ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olacak
  • NLP ile hedef ve hedef oluşturma, NLP ile hedefi yönetmeyi
  • NLP ile İlişkileri ve insanları analiz ederek farkındalık oluşturma
  • NLP ile öğrenme ve öğrenme aşamalı ile hayatı kolaylaştırma

Requirements

  • NLP ile ilgili temel almak isteyenler

Description

Temel NLP Eğitimi (Ayrıntılı). Temel NLP eğitimi ile davranış değiştirme, ilişki ve iletişim farkındalığı ile değişim, NLP öğrenme davranışları aşamaları ve süreçlerini net bir şekilde öğrenebileceksiniz, NLP ile davranış değiştirme yönetimini görecek kısa ve uzun süreli hedeflerini düzenleyebileceksiniz. NLP teknikleri ile insan davranışlarını ve insan kişilik analizlerini öğrenecek, kişileri daha rahat bir şekilde karakter, ruh analizi yapabileceksiniz.

Dikkat: Saygıdeğer Aile Katılımcılarımız;

Bu kursun Temel NLP Eğitimi olduğunu lütfen unutmayınBu kurs içerisinde NLP eğitimi Teorik eğitim şeklinde ilerlemektedir.

Bunun nedeni; Uygulamalı Temel NLP Eğitimde uygulama yapılan kişilerin çok konuştuğu ile ilgili şikayetlerin olmasıdır.

Temel NLP eğitiminin verildiği, bilgilerin teorik olarak anlatıldığı kursu istiyorsanız doğru kurstasınız. Ancak Temel NLP Eğitimini uygulamalı almak istiyor ve diğer katılımcıların yorumlarından, uygulamalardan, katılımlarından ve konuşmalarından rahatsız oluyorsanız bu kurs sizin için doğru kurstur. Ancak ben katılımcıların konuşmalarından, yorumlarından rahatsız olmuyorum derseniz de Uygulamalı NLP Temel  Eğitimi kursumuzu alıp katılım sağlayabilirsiniz.

Bu ayrımı yapma nedenimiz;

Bazı Katılımcılarımız “Bu eğitim çok teori Uygulamalı ilerlemeliydi” diye sitem etmektedir. Bazı katılımcılar ise Uygulamalı eğitimde “diğer katılımcılar çok konuşuyor” diye ayrıca sitem etmektedir. Bu nedenle tamamen beklentinize göre kursları ayırmış bulunmaktayız.

Sizlerin beklentinize göre kursu sürekli olarak değiştirmekte ve yenilemekteyiz. Bu görüşlerinizi ve yorumlarınızı dikkate alarak kursları Teorik temel ve Teorik uygulamalı şekilde ayırdık. Böylece kişisel özelliğinize göre istediğiniz ve size uygun tarzda öğrenme imkanı sunmuş bulunmaktayız.

Not: Bu uygulama Udemy Platformunda sadece PanoraM akademi katılımcılarına özeldir.

Who this course is for:

  • Kişisel gelişim de NLP öğrenmek isteyenler

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

AdBlocks

Turn off the ad blocker