Finance & Accounting

Sıfırdan Borsa Eğitimi (Kriptopara, Hisse) + EE-RSI SCALPER

What you’ll learn

 • Yatırımlarınıza ve işlemlerinize profesyonelce yaklaşmayı,
 • EE-STRATEGY kazanç sistemi indikatörlerinin efektif kullanımı ile kendi fırsat analizlerimi paylaştığım VIP Telegram kanalımdan faydalanmayı,
 • Otomatik hisse senedi, kriptopara tarama algoritmaları kurmayı ve alarm sistemlerini aktif hale getirmeyi,
 • Hangi hisse senedi yada kripto parayı almanın kazançlı sonuçlar ortaya çıkaracağını,
 • Kısa, orta, uzun vadede uygulayabileceğiniz kazançlı stratejileri,
 • Risk, psikoloji ve portföyü nasıl yönetmesi gerektiğini,
 • Tradingview Pro’ yu profesyonel bir şekilde kullanmayı,
 • Pozisyona girmeyi, kâr almayı ve stop olmayı,
 • Back testi yapılmış kazançlı indikatöleri kullanmayı,
 • Marjin işlemler (kaldıraçlı işlemler) hakkında detayları ve stratejileri,
 • Eğitimin sonunda kendi stratejilerinizi geliştirmeyi ve yatırımlarını kimseden tavsiye almadan yönetebilmeyi,
 • Özetle; Binance, Nasdaq veya Borsa İstanbul’ da yatırım yaparak istikrarlı bir şekilde para kazanmayı öğreneceksiniz.

Requirements

 • Tradingview Pro

Description

Sıfırdan Borsa Eğitimi alarak yatırımlarınıza değer katmak ister misiniz? Eğer cevabınız “evet” ise, borsa eğitimi hakkında hazırladığım bu metni sonuna dek okumanızı tavsiye ederim!

Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun bir süredir bitmeyen bir merak ve azimle uğraşmaktayım. Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde, borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum. Bununla sınırlı kalmayarak, alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım ve sayısız kitap yoldaşım oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında, bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim. Bu nedenle Sıfırdan Borsa Analizi hakkında sizlere yardımcı olmak istiyorum. Eğer sizler de benimle birlikte borsada canlı deneyimler elde etmek istiyorsanız, iletişime geçebilirsiniz. Borsa analizi eğitimi sayesinde, kazancın nasıl geldiğini canlı canlı tecrübe edeceksiniz.

Eğitimin Avantajı ve Diğerlerinden Farkı Nedir ?

 1. Öncelikle, 10+ saat olan ve her ay başarılı stratejiler eklenen bu benzersiz eğitim diğer kurslara nazaran bir fiyat/performans ürünüdür.  Eğitime kayıt olduğunuz gibi VIP Telegram kanalımdaki fırsat analizlerine ömür boyu erişim hakkına sahip olursunuz.
 2. Yatırımcı kişiliğinizin belirlenerek hangi vadede işlem yapmak istediğinize karar vermeniz oldukça önemlidir. Özellikle stratejinizin planlaması çok daha fazla önem arz etmektedir. Standart eğitimlerin aksine teknik analizin en efektif kullanımını öğrenerek alım-satım stratejileri geliştirebileceksiniz.
 3. Kripto paralar, Altın, Döviz ve Hisse Senetleri yatırım aracı olarak görülürler. Asıl önemli olan hangi finansal enstrümanı ne zaman alıp sattığınızdır.Bu programda öğreneceğiniz kazanç  sistemi sayesinde zamanlamanın doğru olup olmadığını anında görebileceksiniz. En temelde bu sizi tüm risklere karşı koruyacak.
 4. Sonuç olarak; Binance, Nasdaq veya Borsa İstanbul’da belirli bir sistem dahilinde para kazanabileceksiniz. Kendi stratejinizi oluşturarak istikrarlı şekilde para kazanmayı öğreneceksiniz. Sıfırdan borsa eğitimi sayesinde kendinizi bulmak istediğiniz noktadan çok daha ileriye götüreceksiniz.
 5. Bu eğitimi aldığınızda topluluğum tarafından kriptopara vadeli işlemlerde kullandığımız istikrarlı kazanç stratejimize ait gerçekleştirilen EE-RSI SCALPER online seminerlerine de ömür boyu sahip olursunuz. Bu seminerlerde kriptopara vadeli (kaldıraçlı) işlemlerde nasıl istikrarlı kazanç sağladığımızı göreceksiniz.

Sıfırdan Kriptopara Eğitimi kurs içeriği, herkesçe bilinen şeylerin aksine kazandıran stratejileri içermektedir. Sıfırdan ileri seviyeye stratejilerin belirlenmesi ve uygulanmasıyla her piyasaya uygun kabiliyetlere sahip olacaksınız. EE-RSI SCALPER ve EE- WHALE HUNTER Sinyal Sistemi ile günlük altcoin ticareti yapmak isteyenler için kazançlı yeni bir dönem başlayacaktır.

Ayrıca; kurs içeriğinde bahsettiğim algoritma ve alarm kombinasyonları ile zaman disiplinini öncelikli olarak sağlayarak, zamanlama konusunda fırsat yaratan hisse senedi, kripto para, altın veya döviz gibi bir enstrümanı anında değerlendirerek kazanç sağlayacak duruma geleceksiniz.

Eğitim Bana Neler Kazandırabilir ?

Kurs içeriğinde paylaştığım strateji ve sistemimin; BIST tarafında 2018 yılında portföye kazanç etkisi %652019 yılında portföye kazanç etkisi %84 ve 2020 yılında portföye kazanç etkisi %126’dır. Aynı sistemimin 2020-2021 arasında Kripto Para tarafında ki portföyüme etkisi ise %520 civarındadır. Bu kazanç, piyasa düşsün veya çıksın fark etmeksizin sizin stratejiye bağlılığınız ile ilgili olarak kaçınılmazdır. Disiplinli bir şekilde stratejinize bağlı kaldığınızda istediğiniz kazançlara ulaşabilirsiniz.

Analizlerde kullanacağımız algoritma ve alarm kombinasyonları ile zaman disiplinini öncelikli olarak sağlayacağız. Daha sonrasında ise zamanlama konusunda fırsat yaratan birçok borsa enstrümanını en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz. Hisse senedi, kripto para, altın veya dövizi en iyi şekilde değerlendirerek kazanç elde edeceksiniz.

Sıfırdan Borsa Eğitiminin Amacı Nedir?

Amacım size dinamik bir borsa eğitimi ile kurtlar sofrasından pay almayı öğretmektir. Ayrıca bu eğitimle birlikte bu piyasada yalnız olmadığınızı her zaman hissedeceksiniz. Eğitim sonrasında başarılı sonuçlandığını görebileceğiniz işlemler ile yüksek bir özgüvene sahip olacaksınız. Bu eğitim sayesinde kimseden bu konularda bilgi talep etmeyecek ve karar verici duruma geleceksiniz. Size akıl vermeye kalkanlar ise sizden bir şeyler öğrenmek isteyecekler. Zira 21. yüzyılda en büyük güç, herkesin bilmediklerini bilmektir!

*Sorumluluk Reddi Beyanı: Her yerde olduğu gibi bu sektörde de her zaman risk mevcuttur. Kurs içerisindeki bilgiler yatırım tavsiyesi içermez. Piyasada hataya düşmeden, kurtlar sofrasını keşfetmeniz temel hedeftir. İşlemlerinizin bütün sorumluluğu neticede şahsınıza aittir.

Who this course is for:

 • Finansal okuryazarlık alanında ilerlemek ve çevresinde itibar görmek isteyen kişiler
 • Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye, teknik analize ilgi duyan ve kazançlarını istikrarlı hale getirmek isteyen vizyon sahibi kişiler
 • Sermaye piyasaları alanında faaliyet gösteren şirketlerde çalışan, teknik analiz konusunda kendini geliştirmek isteyen kişiler

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

AdBlocks

Turn off the ad blocker