Personal Development

SEYYAH KELEBEKLE SERTİFİKALI KİŞİSEL GELİŞİM SUFİZM EĞİTİMİ

What you’ll learn

  • Meditasyon
  • Kişisel gelişim
  • Sufizm ve tasavvuf
  • Mesnevi hikayeleri ve günlük hayatta sufi öğretileri

Requirements

  • oturmak yada uzanmak için rahat bir yer mat ta olabilir kağıt kalem
  • SU MÜZİK

Description

SEYYAH KELEBEKLE SERTİFİKALI KİŞİSEL GELİŞİM SUFİZM EĞİTİMİ. merhaba  yol arkadaşım ben elif bu eğitimin amacı nefes teknikleriyle ve sufi  öğretileri VE tasavvuf yolculuğu ile endişe kaygı stres sınav kaygısı özgüven eksikliği  gibi durumlara yardımcı olmaktır.Mesnevi hikayeleriyle günümüze ışık tutmak, gün içinde yaşadığımız stres ve kaygı bozukluklarını gidermek, başarıya giden yolda yapılması gerekenlerle ilgili bilgi edinmektir. Meditasyon ve nefes egzersizleri sonucunda yasadığınız değişime inanamayacaksınız .Haydi bu deneyimi beraber yaşayalım. Özümüze dönmek ve yola çıkmak kavramları – yol ve yolculuk – Şems ve Mevlana hakkında bilgiler ve öğretileri – Sufizm in Temelleri – Nefes teknıklerı- Sufi Nefes teknikleri- Esmalarla Sufi meditasyon- Mesnevi okumaları-Mesnevi hikayeleri.-Su felsefesi – Tasavvuf öğretileri

Ayrıca meditasyonları dinleyerek Günün içinde yaşadığımiz koştu rmaca stres vs kaygı halinde yaşadığımiz durma halı ve yavaşlama isteğin de bu meditasyon videoları ni dinleyerek kendinizi daha iyi hissedebilir güne bir mola verebilirsiniz. .Hoşgör u sabır gıbı kavramları öğrenip günlük hayatınızda bu kavramları kullanmayı öğrenebilir SİNİZ.

Mevlana nın felsefe sini öğrenerek Şems Tebrizi nin büyüsüyle bu yolculuk ta varmisin iz …

Gerçek tevekkül, mücadele etmek, gerçek sufinin anlamı, mesnevi hikayeleri  gibi  daha bir çok konu size ışık tutacaktır. Ayrıca nefes egzersizleri doğru nefes alma teknikleri ve stres ve nefes kontrol u pozitif düşünce faydaları iyi gelen telkinler gibi daha bir çok konuda eğitim videoları mız olcak.

Bu yolculuk uzun bir yolculuk yolun nereye çıktığını düşünmek beyhude bir çaba dan ibarettir önemli olan yola çıkmak tır sen Yola cik yol sana gorunur demiş Mevlana.

Sems Tebrizi derki :

hayatındaki değişimine karsi direnmek yerine teslim ol, hayatım altüst olur, düzenim bozulur diye korkma ne biliyorsun ki, hayatının altının üstünde n daha iyi olmadığını…

Kısacasi hayatınızdan ve belirsizlikten korkmayın .

Neguzel söylemis Mevlana Celaleddin Rumi:

Aramakla bulunmaz o bulanlar ancak arayanlar dır.

Bu yolculuk aşk yolculugudur. bu yolculuk güzel bir yolculuktur.Son OLARAK şems Tebrizi demişki Mevlana ya :

Kır kalemin ucunu

Bundan sonra ki Yolculugumuz aşk yolcuğu,

Aşkı kalem yazmazki kitaplarda bulasın ..Su gıbı aziz olun eyvallah…

NOT:sufi akademi hakan mengüç eğitimim bitti.sertifikamı bekliyorum.Cemalnur sargut ve sinan yağmurdan tasavvuf sertifikam var. Liderlik okulundan yurtdışı sertifikalı nefes koçluğu eğitimi aldım. Ayrıca sufi akademi  ve  miracle anatoliadan  nefes ve kişisel gelişim sufizm ilkay tercandan hafıza eğitimi ferhat Atik hocamdan (Kıbrıslı Sufi  Yazar Eğitmen Yönetmen Akademisyen Senarist) eğitim  aldım. hala almaktayım.Sertifikalarım mevcut . Eğitimlerim Hala devam ediyor..

Who this course is for:

  • ÖZÜNE DÖNME MEDİTASYONA İNANAN VE SUYUN ENERJİNİN GÜCÜNE İNANAN İNSANLAR EN ÇOK DEĞİŞİMİ KABUL EDEN
  • herkes

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

AdBlocks

Turn off the ad blocker