Teaching & Academics

İngilizce Kursu – A1 Başlangıç Düzeyinden İleri Seviyeye

What you’ll learn

  • İngilizce konuşma ve yazma yeteneklerinizi geliştirin
  • İngilizce’yi tam cümleler halinde yazmayı öğrenin
  • İngilizce’de mevcut tüm grammar konularını öğrenin
  • İngilizce kelime bilginizi ve okuma yeteneğinizi en hızlı şekilde geliştirin

Requirements

  • İngilizce eğitimine ilk defa başlayanlar ve İngilizce bilgisini geliştirmek isteyenler için uygundur

Description

İngilizce Kursu – A1 Başlangıç Düzeyinden İleri Seviyeye Eğitimimiz en kısa sürede en verimli şekilde İngilizce okuma ve yazma yeteneklerinizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Bu kursumuzun amacı sizlere İngilizceyi kalıcı şekilde öğretmektir.

Kursumuz Öğretim Görevlisi Mustafa Şencanlar tarafından geliştirilmiş online eğitim ve kitapların özünü yansıtmaktadır. Uhepy websitesi- uhepy İngilizce kelime ve reading kitapları sizlere eşsiz nitelikte eğitim sunmaktadır. Udemy üzerinden sizlere eğitimlerimizin ve kitaplarımızın özünü sunmaktayız.

Bu kursa İngilizce eğitim geçmişi olmayan öğrenci adaylarımız ya da İngilizcesini geliştirip eksiklerini tamamlamak isteyen öğrenci adaylarımız katılabilir.

Kursumuzda İngilizce’de ihtiyacınız olacak tüm grammar konularınız öğrenirsiniz. Bu grammar konularının özelinde geliştirilmiş özgün okuma parçaları üzerinde cümle analizlerini takip ederek çalışmalar yaparsınız. Ayrıca görmüş olduğunuz grammar konuları ve kelime bilgisini içeren cümle yazma çalışmaları da yaparsınız. Çalışma yaptığımız grammar konuları, okuma parçaları ve yazma çalışmaları basitten zora doğru ilerleyecek şekilde kurgulanmıştır.

Cümle analizi eğitimi ile hangi kelime türlerinin cümlelerin neresinde nasıl kullanılacağını öğrenirsiniz. Bu ise sizlerin cümleler halinde profesyonel konuşma yeteneğine de somut şekilde yansır.

Konuşma ve yazma gibi iletişim-üretim yeteneklerinin gelişmesi için kişilerin eğitimini aldığı dili okurken cümleleri tam anlaması gerekir. Bu aslında çok basit temel bir yaklaşımdır. İnsanlar özü itibariyle cümleler halinde konuşur. (cümleler içerisinde kelimeler türlerine göre farklı konumlanır) O zaman bizler cümlelere anlam atfetmek yerine tam anlarsak bu durum yazma ve konuşma yeteneklerimize aynen yansır.

Bu doğrultuda mevcut eğitimimize kelime türü yaklaşımı ile tasarlanmış “uhepy ingilizce kelime kitabı” ve ingilizce dizi-filmlerle takviye yapmanız eğitim kalitenizi devasa şekilde artıracaktır.

Günümüzde rahatlıkla ulaşabildiğimiz İngilizce dizi-filmlere altyazı olarak İngilizce dilini eklediğimizde yurtdışında İngilizce eğitimi almaktan daha etkin bir aracımız olmuş oluyor. Öğretim Görevlisi Mustafa Şencanlar tarafından geliştirilmiş bu öz ve verimli eğitim müfredatına yapılacak dizi-film desteği ile İngilizceyi tek sefer çalışırsınız, tekrar tekrar başa dönerek farklı eğitimlere başvurma gereği hissetmezsiniz.

Who this course is for:

  • İngilizce eğitimine ilk defa başlayanlar ve İngilizce bilgisini geliştirmek isteyenler için uygundur
  • İngilizceyi öğrenmek isteyen lise ve üniversite hazırlık öğrencileri ile yetişkinler için uygundur
  • YDS yökdil ielts toefl gibi sınavlara hazırlanacak öğrencilerin ilk kademe çalışmaları için

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

AdBlocks

Turn off the ad blocker