IT & Software

C Programlama 1

What you’ll learn

  • robot
  • plc
  • kontroller
  • ardunio

Requirements

  • robot programlama

Description

C Programlama 1. Lise yıllarında kodlama öğrenmeye başladım. Üniversite eğitimimden sonra 2008 yılından bu yana aktif olarak Programlama ve Robotik Kodlama üzerine çalışmalar yapmaktayım.

Programlama Temelleri, Temel Elektronik ve Ölçme ve Robotik Kodlama konularını içeren bu kurs sayesinde, mesleki bilgi ve becerilerimi sizlerle paylaşacağım.

Bu süreçte programlama ve robotik kodlama ile ilgili sorularınıza hızlı yanıtlar vererek sizlere destek olacağım.

________________________________________________________________________________________________________

Programlama ve robotik kodlama öğrenmek istiyor ancak nereden başlayacağınıza karar veremiyorsanız bu kursu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bu kurs daha önceden programlama ve elektronik konusunda deneyimi ve ön bilgisi olmayanlar düşünülerek hazırlandı. Dolayısı ile konular sıfırdan ileriye doğru düzenli bir şekilde anlatıldı. Öğrendiklerimizi pekiştirmemizi sağlayacak uygulamalı projeler ile kurs içeriği zenginleştirildi.

Ayrıca bu kurs daha önceden öğrendiğiniz kodlama ve elektronik bilgilerinizi tazeleyerek, öğrendiklerinize yenilerini ekleyebilirsiniz.

________________________________________________________________________________________________________

Kurs Puanlaması ve Yorumlar

A’dan Z’ye Arduino Dersleri ve Robotik Kodlama Projeleri kursu yayınlandığı günden bu yana 4.84 ile 4.95 ortalama puan aralığına sahiptir. Kurs ile ilgili yorumlara göz atabilir ve beklentileriniz ile kurs içeriğini karşılaştırabilirsiniz.

________________________________________________________________________________________________________

Arduino kartı, Arduino seti veya elektronik malzemem yok diye robotik kodlama öğrenmekten vazgeçmeyiniz.

Kurs içeriğindeki anlatılan konular ve geliştirilen projeler hem simülasyon hem de fiziksel ortamda anlatıldı. Dolayısı ile Arduino kartı ve bileşenlerine sahip olmasanız dahi kurs konularını ve uygulamaları simülasyon uygulamaları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Who this course is for:

  • mühendis

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

AdBlocks

Turn off the ad blocker