Teaching & Academics

5000 KELİME

What you’ll learn

  • YDS-YÖKdil-YDT-TOEFL-IELTS sınavlarında sıklıkla kullanılan kelimeler
  • Genel İngilizce kelimeleri
  • Kelime telaffuzları
  • Kalıcı olarak kelime öğrenme

Requirements

  • En az A2 seviyesinde İngilizce

Description

5000 KELİME. YDS-YDT-YÖKdil-TOEFL-IELTS gibi sınavlara hazırlanıyorsunuz yada İngilizce konuşmak istiyorsunuz ; işte bu kurs bu amaçlar için size kelime öğretiyor. Doğru telaffuz ve cümle içerisinde kullanımlarını öğrenerek tüm kursumuzda 5000 kelimeyi öğrenebilirsiniz. Kolaydan zora doğru İngilizce kelimeleri kalıcı olarak öğrenmek bu kursla çok kolay; alanının en kapsamlı kurslarından biri ayrıca 500 cümlelik renkli çeviri PDF dokümanına da bu kursla sahip olabilirsiniz. Toplamda 1000 sayfadan fazla PDF ders içerik, alıştırma vs. dokümanı bulunmaktadır.

Kursumuzda ayrıca piyasada kitap olarak bulunan KENDİ KENDİNE KELİME kitabımızın videoları da bulunmaktadır. Tüm kurslarımızda ortak konulu olan bazı videolar tekrar olarak başka kursumuzda kullanılabilmektedir. BU KURSUMUZ PİYASADA BULUNAN; A1-A2 KELİMELERİ, B1-B2 KELİMELERİ, C1-C2 KELİMELERİ KİTAPLARIMIZ VE BU KİTAPLARA ENTEGRE OLAN VİDEOLARIMIZDAN TAMAMEN FARKLIDIR. Bu kursumuz ağırlıklı olarak sınav kelimelerini içerirken kitaplarımız genel İngilizce mantığında ; günlük hayatta konuşma kelimelerine odaklanmıştır. Bu kursumuzda özellikle sınavlarda karşınıza çıkan ve bu açıdan İngilizcedeki en önemli kelimeler diyebileceğimiz kelimeleri öğreneceksiniz. Kursumuzu satın aldığınızda tek ödeme yaparsınız; ve satın aldığınız kurs ömür boyu sizin olur. KURSUMUZUN TÜM PDF DOKÜMANLARI bilgisayardan açınca sağ tarafta ilk videonun altındadır. Kurs hocamıza özel mesaj bölümünden ulaşabilirsiniz; hocamız müsait olduğu müddetçe tüm mesajları kendisi cevaplamaktadır. 

BU KURSUMUZ PİYASADA BULUNAN; A1-A2 KELİMELERİ, B1-B2 KELİMELERİ, C1-C2 KELİMELERİ KİTAPLARIMIZ VE BU KİTAPLARA ENTEGRE OLAN VİDEOLARIMIZDAN TAMAMEN FARKLIDIR. Bu kursumuz ağırlıklı olarak sınav kelimelerini içerirken kitaplarımız genel İngilizce mantığında ; günlük hayatta konuşma kelimelerine odaklanmıştır.

Who this course is for:

  • İngilizce kelime öğrenmek isteyen herkes

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

AdBlocks

Turn off the ad blocker